Samotnym nie chce się spać - Videoclip i recital Agi Symołon

2019 07 aga simonow wydarzenia

To będzie nie lada gratka nie tylko dla tych, którzy mają czasem problemy z zaśnięciem ... 19 lipca o godz. 20.00 w piątek w Galerii Usługa Jazz Bar, Stare Miasto 2 odbędzie się wieczorny meeting z pokazem videoclipu i klimatycznym recitalem olsztyńskiej piosenkarki Agnieszki Symołon. Artystka wykona utwory własnego autorstwa, a także te z kręgu piosenki literackiej i jazzowej.

Towarzyszyć jej będzie znakomity muzyk, aranżer i producent - Robert Bielak, a także wyjątkowy gość, poznański aktor, tłumacz tekstów piosenek, który kojarzony jest coraz częściej z wielką produkcją filmową Game of Thrones season 8 - Paweł Sakowski.

Drodzy Państwo, serdecznie zapraszamy na premierę videoclipu "Insomnia. Samotnym nie chce się spać" oraz na recital w doborowym towarzystwie wspaniałych artystów. To spotkanie poświęcone jest uniwersalnemu tematowi samotności we współczesnym świecie. Videoclip porusza problem uzależnień, braku tolerancji i akceptacji społecznej, której przyczyną jest właśnie uczucie samotności... Będzie klimatycznie, uczuciowo, bardzo romantycznie, a nawet całkiem wesoło...Do zobaczenia 🍀 ❤

Nie zwlekajcie zatem z rezerwacją biletów (25 PLN w Usługa Jazz Bar).
Serdecznie zapraszamy!