Piotr Jackson Wolski

  • Super User

21.11.2021 | 17.00

Charytatywnie dla Bezdomniaków, polecamy ten wyjątkowy wieczór, od godz.17.00 rozpoczniemy licytacje rękodzieła artystycznego przekazanego na ten cel przez Artystów.
Wieczór zakończymy koncertem Muzyków o Wielkich sercach, którzy zagrają na rzecz Bezdomnych zwierząt. " Razem możemy więcej"!
Zapraszamy na niespotykane połączenie dźwięków z różnych stron świata z nowoczesnymi klasycznymi stylistykami muzycznymi!
WOLSKI jest autorskim projektem Piotra Jacksona Wolskiego nastawionym na eksperymentowanie i czerpanie z najbardziej odległych gatunków muzyki z całego świata!


Piotr Jackson Wolski to znany wirtuoz instrumentów perkusyjnych, który wypracował swój niepowtarzalny język muzyczny. Współpracował między innymi z takimi artystami jak TOMASZ STAŃKO, STANISŁAW SOYKA, MAANAM, HABAKUK, WILKI, YOUNG POWER, LADY PANK i IMMANUEL.
WOLSKI daje artystom możliwość do eksperymentowania w materii dźwięku i obrazu. Zespół zadziwi Cię mieszanką różnorodnych stylów muzycznych (od muzyki afrykańskiej, arabskiej po romską) w nowoczesnej i zaskakującej oprawie muzycznej (fusion, rock, house, electronic). Koncert wzbogacony jest wizualizacjami obrazów Tomasza Sętowskiego.
W nowej odsłonie buntowniczy WOLSKI zaprezentuje kilka „mocnych brzmień!” które znajdą się na premierowej płycie…
PROJEKT tworzą
PIOTR JACKSON WOLSKI – instrumenty perkusyjne, producent, kompozytor, autor tekstów, głos
DAMIAN CIEŚLAK – gitara elektryczna;
MARIUSZ SYKUT - perkusja;
ADAM GORDON - gitara basowa.
Zapraszamy! Razem możemy więcej!
Wstęp na imprezę 15zł ( cały dochód z imprezy przekażemy Przytulisku w Bartoszycach Marzenia Niechcianych Zwierząt oraz na rzecz koni ratowanych z rzeźni ).
21 listopada godz.17.00